ברוכי קופטייל

שמי ברוכי קופטייל, ואני אם לארבעה מתוקים.

סדר יומי כולל עבודה במשרה מלאה, אבל איני מוותרת על המשב המרענן והגיוון שהאומנות מכניסה לחיי, מה גם שהיצירתיות מדגדגת לי בין האצבעות. וכך, בין פרוייקט בעבודה לפרוייקט בניהול הבית, אני מוצאת עצמי יוצרת ונהנית מן החוויה.

כל תחומי האומנות מדברים אלי, אבל התחום הקולינרי שבה את לבי יותר מכל: אוכל גורמה וקונדיטוריה מקצועית הם ההובי שלי. אני אוהבת לראות איך באמצעות שידרוג קטן מנה פשוטה מקבלת מראה של 'מיליון דולר'. במשך השני התמקצעתי בתחום וכיום אני קונדיטורית מקצועית ומתכונאית.

אומרים ש'עם האוכל בא התאבון', ואני מהנהנת בהסכמה: בעקבות התעסקותי בקולינריה יצירתית, התפתח אצלי החלום לפתוח מגזין אוכל שיותאם לצורי מוצרים בכשרות המהודרת ביותר, בלא כל פשרה. חלום נוסף שלי הוא בעלות על מסעדה קטנה ומוקפדת שתגיש מזון עילית. אני מקווה להגשים חלומותיי אלו ביום מן הימים.

באתר זה אשתף אתכם ביצירות ממטבחי. כל רמות הקושי תבואנה לידי ביטוי במתכונים שלי – מן הקל, המכיל טוויסט מעניין, ועד למאכל מורכב ומרובה שלבי הכנה.

מצפה לשמוע מכם הערות והארות, שיתופים ובקשות,

התחביב שלי הביא אותי לעיסוק חלקי בתחום, וברשותי קייטרינג מקצועי, יוקרתי וקטן לאניני טעם, עיצוב אירועים וממכר עוגות ויטרינה, קינוחים ופטיפורים מוקפדים בהזמנה מראש.

כאן תוכלו לצפות בעבודות שלי

להזמנות לארועים ניתן ליצור איתי קשר בדוא"ל: 3140454@gmail.com